martinecek20

Poznamka Porusil skolni rad

Ahoj. Dneska jsem sel ve skole za kamaradem do jine tridy. Za chvili zazvonilo a tak jsem sel do svoji tridy,bohuzel me zastavila jedna ucitelka a zacinala mi nadavat co tu delam. Tak jsem rychle sel do tridy jenze to rekla nasi tridni a ta mi napsala poznamku s textem Porusil Skolni rad. Ale at hledam jak hledam,nemuzu najit zadnou zminku v radu zebych toto nesmel jakto ??

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se přesně odpovědět. Nevím, jak máte dlouhou přestávku, jak dlouho jste sezdržel, jak jste reagoval, zda to bylo poprvé atd. Zda toleruje třídní pozdní příchody všem opozdilcům. . Kamaráda můžete navštívit, ale samozřejmě tak, abyste byl ve své učebně nejpozději se zazvoněním. Nedá se tedy posoudit, zda není poznámka přísná.

Odpoví vám jedině třídní, na ni byste se měl obrátit (nebo rodiče – neznám váš věk) a požádat o vysvětlení.

Školní řád se zmiňuje o včasném nástupu do vyučováníí. Je to myšleno v průběhu celého dne.

Další odpovědi
Littl3

Podle mě je to pitomost…
Za prvý proč by někdo nemohl navštěvovat kamarády vyšších tříd..
A za druhý nic takového jsem nikdy neslyšel…

RyanX

je to nesmysl. Stezuj si