ReHu

Poznali jste, co mám v new ikonce? Lépe se to vyfotit nepodařilo 🙂.

Doplňuji:
Správně, odpovede.sk 🙂.
Je to na tričku, včera jsem si ho vyzvedla na poště 🙂.

Nejlepší odpověď
Bičiště

Já jsem bez ikony. Jak se taková ikona dělá,když nechci nic z toho co se nabízí v úpravách profilu? A jak jí sem vložit? Chci být taky přitažlivý, v mém věku.

Další odpovědi
SajmonModer

Něco tam máš napsané, ale co, to ví jen bůh!

hanulka11

odpovědi

led

dpovede.
teda asi slovenské odpovede.sk 🙂

Hanulka, to nie sú české odpovědi. ☹
Doplňuji:
To je nápis na tričku?

tom004

Mně to připadá jako „powde“.

kapka

Bičiště, musíte si propojit profil na Odpovědích s profilem na facebooku a pak bude Vaše profilová fotka z FB profilovou fotkou i zde. Jinak to nejde.

led

Blahoželám k tričku.

ReHu

Děkuji 🙂.
Moc mě to překvapilo, ale radost mám velkou. Nečekaný dárek je přece nejlepší 🙂.