Avatar uživatele
iceT

Poznali byste rozdíl mezi tradičním

kakaem a Grankem,kdybych vás pohostila oběma připravenými nápoji?

Proč se ptám?Debatuji s kolegyní,a ona říká,že Granko je Granko a kakao je kakao a může se z něho tak leda péct.(tím kakaem mám na mysli kakaový prášek)Já mám doma např.Kakao Instant,což považuju za levnější variantu Granka.
Je tedy rozdíl mezi obyčejným kakaem a Grankem,kromě rozdílu při přípravě?Díky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, anonym, johana 56, hanulka11, Drap, Damiana, anonym, Lorrien, anonym, anonym před 4210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

granko má uplně jinou chuť než klasické kakao a i barvu nápoje
Granko je sladké a je napěněné když ho připravím
Doplňuji:
když už kakao- tak není nad klasiku a ne nějaké rozpu......nebo instanty – to jsou jen napodobeniny těch dobrých věcí

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Rozhodně bych to poznala. Když si to představím, tak Granko je něco jako Milka (za mne – nebrat) a kvalitní kakaový prášek se může přiblížit těm nejlepším hořkým čokoládám.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Granko obsahuje kakaový prášek a řadu dalších složek. Dřívější Granko v podobě granulek mi docela chutnalo, jenže ty práškové varianty nejsou to pravé. Raději mám kakao, které si umíchám přímo z kakaového prášku. Pokud kolegyně něco takového ještě nezkusila, tak neví, co je skutečně dobré. Moje kakao má vždy plnější a tedy více nahořklou chuť než Granko. Takže já si to svoje určitě poznám.
Kromě toho je kakao samozřejmě výborné i na pečení a také na vaření čokolády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Rozdíl je, předevšém v chuti a hlavně ve složení. Granko obsahuje podstatně menší množství kakaového prášku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Ten kdo někdy pil klasické doma připravené kakao, to snad musí poznat vždycky…
Doplňuji:
teď jste mne tak navnadili, že si jdu pro čokoládu .-)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to asi takový rozdíl, jako mezi těmi instantními „kávami“ 2+1 (nebo kolik v jednom pytlíku) a dobrým pressem. Kakao holandského typu mám vždy doma a čokoládu si kupuji také jen hořkou kvalitní. Granko jsem nepodávala ani svým dětem, vzhledem k tomu, že jsem je vychovávala za totality, raději jsem jim vařila čokoládu z čokolády na vaření.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek