Tux

Poznají dospělí psi své rodiče?

Odpovědi
isteron

Náš špic poznal vo svojom okolí najmenej 30 dospelých osôb, 6 rôznych bytov, našu garáž rozoznal v rade medzi 20 inými, a svoje auto aj na diaľku 50 m a aj podľa zvuku motora. Veľmi rád sa v ňom vozil. Veľmi dobre si pamätal kto mu ublížil a kto ho mal rád.

sesednizkola

Pokud s nimi vyrostou tak urcite ano :) kdyz je daji pryc tak netusim, clovek taky sve rodice nepozna kdyz je nezna tak myslim, ze to bude stejne.