zjentek

pozná se nějak, jestli je jedlej?…

v lednici vzadu jsem našel 14dní prošlej romadur ..bude ještě jedlej?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Bude v té nejlepší formě. Dobrou chuť.

Další odpovědi
pusinka50

romadur ano, toho bych se nebála

gecco

Mám asi měsíc v teple zrající ´original´ Camembert (no, original, prostě dovezenej z F)…
Půlkilovej…
;-DD
S plzničkou, čerstvým chlebem a máslem (možná šalotkou) bude o víkendu ´hvězdou večera´…
___
Nic se neboj – zrající sýry zrají, nekazí se.
😉

mosoj

Pokud ti ještě neodešel po svých, klidně se do něho dej, pokud máš chuť.

Emefej

Zrající sýr bude se nakazí a jedlej bude.
Doplňuji:
To první „bude“ tam nepatří.