Boy 13

Pozná oční lékař stav rohovky ?

Chci se prosím zeptat. Kdybych měl třeba popálenou rohovku od uhlíku, nebo táboráku, ale třeba bych to ,,rozmrkal" a nepálilo by mi to, ale přesto bych se vydal k očnímu lékaři, poznal by, kdyby byla rohovka popálená ? Vždyť přece rohovka je čirá jako sklo. Moc moc Vám děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Disraeli

Ne, oční lékař není od toho, aby rozpoznal, co máš s očima a aby se vůbec zabýval očima. 😂
Takže, když je poškozené sklo, tak to nepoznáš, protože je čiré? Jakože nevidíš praskliny, deformovaná místa, škrábance, ožehnutá místa atd.

podger

jsi jedinečný

Boy 13

Disraeli: Děkuji Vám, ale neodpověděl jste mi, jestli i když je to malinko spálené to místo na rohovce, zda-li to oční lékař pozná. A jak, moc Vám děkuji.

da ny

Tak tedy „polopatě“ ;)
Jaká otázka, taková odpověď…
Myslíte, že Vám lépe pomůže ortoped nebo gynekolog?: Kdo jiný, než oční lékař pozná poranění oky, infekci, onemocnění, zrakové obtíže.