Conan

Pozná někdo druh ptáka?

Tenhle pták přistál na balkoně a nemůžu najít o jaký druh se jedná. Věděl by někdo ?

Nejlepší odpověď
Malvína

Holub moskevský černobílý.

Další odpovědi
Drap

Je to zřejmě moskevský holub. Je čistokrevný, má na levé noze známku. Bylo by dobré ho odchytit a informovat majitele.

Dochy

To není holub?

Emefej

Holub domácí, plemeno asi moskevský (možná komárenský) rejdič.

zjentek

Je to holub kříženec se strakou (; D; D;

Je to holub a na noze má kroužek/známku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Zjenteku: Extra oceneni za to stračí příbuzenství 😉

Drap: Mysllíž, že je to opravdu zatoulanec? Mamčin soused chová holuby a běžně je pouští ven (má je ve voliérách a tuším jednou denně je nechává proletět…)

Conan

Děkuji všem za odpovědi. Ochyt je samozřejmě nemožný, doslova jen zahlédl pohyb za oknem a uletěl.