paulii

Požkozený počítač nebo internet?

Poslední týden mí problém s počítačem (internetem). Když změřím rychlost internetu na PC tak je 3× pomalejší než když to změřím na mobilu. Zkoušel jsem jestli to neni ve wifi routeru ale neni. Je problém v PC nebo internetu? Nemůžu koukat na videa a když něco stáhnu tak mi to napíše že je soubor požkozený a nejdou ani nainstalovat aktualizace, Neví někdo co stím?
Doplňuji:
Co jsem si poslední doubou všiml že když spustím internetový prohlížeč (google chrome) a dam jakoukoliv stránku tak tam mam nejake reklamy. Nemůže to být spůsobené nějakou reklamou nebo virem?

Odpovědi
sepak

Já bych se zeptal nebo přivolal internetové poradce nebo firmu té wi-fi.

NikkiHeat

Může to být cokoliv. Vypadá to na Pop-up malware. Stáhněte si Malwarebytes Anti-Malware a projeďte to tím, co najde dejte do karantény a uvidíte zda se to zlepší.

Karelcz

Asi vir. Zeptej se zde: http://forum.vi­ry.cz/
Doplňuji:
Tam jsou odborníci přes viry. Osobně mi tam pomohli.