Avatar uživatele
anonym

Pozitivni a negativni energie. Jak to pusobi mezi lidmi ? Jak je mozne , ze v neci pritomnosti je mi dobre a v neci ne ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, iceT, chudst, dědapetr před 4693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Tak to proste je :) Nekteri lide jsou vam dokonale prijemni, ani nevite proc – je to treba zpusobeno drzenim tela, mluvou, dokonalou mimikou, souhrou gest s mluvenim, mohou vam podvedome pripomenout nejakou vam blizkou a milou osubku, a podobně. Oproti tomu kdyz si stoupnete vedle nejakeho brumly a morouse (coz se nemusi projevovat mluvenim!), asi vam moc dobre nebude. Nevim, jak bych to nazval, empatie to primo neni. Podvedome se vciteni do druhych a preneseni podvedome reakce na svoji naladu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ano to je jako sympatie , některý člověk je ti hned sympatický a s někým by ses ani nedala do řeči.
A právě to nás hodně ovlivňuje mě aspoň ano. Pokud vím ,že se musím setkat s člověkem ,který mi není sympatický už předem čekám co zase přijde.Ale pokud mám setkání s milým člověkem těším se a mám prima náladu.

Tak nějak to funguje u mne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Většinou je to tak, že ten kdo má pozitivní mysl a dejme tomu je charakterní osobnost tak v jeho přítomnosti je víc lidem dobře a naopak u osoby s mentalitou darebáka člověku dobře není. Ovšem není to univerzální klíč, také platí, že podobné se přitahuje, dva darebaci si mohou být sympatičtější, než pozitivní člověk a darebák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí