quentos

Len ak sa mi páčil film alebo chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.

Je to pěkná příležitost, jak si nechat film v klidu „doznít“.

Další odpovědi
Kepler

Len ak sa mi páčil film alebo chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.

Jen když si nejsem jistý hereckým obsazením, nebo mě zajímají nějaké další podrobnosti (režisér, rok produkce).

xxx3

Len ak sa mi páčil film alebo chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.

někdy ano, někdy ne. Zajímá mě třeba ta zmiňovaná hudba, ale taky třeba kdo a kde to nahrál.

Medulka.013

Vždycky

A proto je mi líto, že některé televizní stanice ty závěrečné titulky (s)prostě znásilní. Stejně se na film v televizi podívám zcela výjimečně a když už, tak spíše na té stanici na které budou i závěrečné titulky. Už si raději a taky častěji spíše pustím film na DVD. A nebo si zajdu do kina, ale to je pro mě takový svátek. Naposledy jsem byla na Jurským světě (originál s titulky) a zůstala tam jako poslední až do úplného konce. Pro mě to byl naprostý zážitek.
U mě je to především pro hudbu.
Jinak jsou filmy, které mají ještě potitulkovou scénu nebo upoutávku na pokračování či něco jiného a je škoda o to přijít.

isteron2

Nikdy

pepe88

Nikdy

Arne1

Len ak sa mi páčil film alebo chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.

GM

Len ak sa mi páčil film alebo chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.

Richien

Nikdy

já nekoukám na závěrečné titulky.

nyjono

Opět hloupá anketa.
Není to pro > chcem z nich niečo zistiť alebo tam je pekná hudba alebo sú pekne urobené alebo popritom idú nepodarené zábery atd.
Je to proto, když chci nechat emoce filmu doznít.
A dost mi vadí lidi, který se okamžitě zvedají a svým odchodem ostatní ruší.

xxx3

quentos: to je také hezky řečeno. Samozřejmě to neplatí u všech filmů, ale u některých je opravdu dobré nechat to v hlavě určitým způsobem doznít – k tomu výrazně přispívá, jak dobře je tam udělaná hudba k titulkům.