injury

Pozdě jsem zaplatil fakturu. Nepřišla mi žádná penalizační faktura. Jak dlouho zpětně mi ji může dodavatel vystavit. děk

Pozdě jsem zaplatil fakturu. Nepřišla mi žádná penalizační faktura. Jak dlouho zpětně mi ji může dodavatel vystavit. děkuji

Odpovědi
Rohlik

To záleží na dané firmě a na jejich smluvních podmínkách, které jste podepsal. Ale pokud již má daná firma od Vás peníze na účtě, tak na 99% po Vás nebudou chtít dodatečně žádné sankce/pokuty.