RyuzakiKate

Pozastavíte se, když procházíte kolem zrcadla?

Chvíli se prohlížíte, jenom se rychle zkontrolujete, nebo si zrcadla ani nevšimnete?
A díváte se na sebe rádi?

Nejlepší odpověď
briketka10

vždycky a buďme upřímní, já strávím
v koupelně hódně času než se učešu atd.

a okolo zrcadel ať jsou kdekoliv, tak neprocházím
bez povšimnutí co kdyby mi něco odněkud čouhalo ☺
Doplňuji:
hlavně víte co ? strašně se hrbím to mám odmala a
před každým zrcadlem, výlohou si to teprv uvědomím
a narovnám se..

Další odpovědi
iceT

Radši nee,ještě by mě prasklo zrcadlo.

www

Ranní pohled do zrcadla mně bohatě stačí na celý den 😁.

Damiana

Ano. Nerada bych pobíhala po světě s rozmázlou řasenkou, rtěnkou na zubech, někde trčícím vlasem, pomačkaným límečkem apod. – od toho snad zrcadlo je ne, aby mě „informovalo“?:-) Ráno se v něm upravím a přes den to občas zkontroluji. Neberu to narcistně, ale jako běžnou záležitost.

hanulka11

Tak pouze pokud jdu na wc někde ve společnosti- tak se upravím . Doma mne nechává zrcadlo během dne chladnou .

hanny 2

Jak kdy,někdy jen tak mrknu,abych zjistila momentální stav.Co kdyby mi třeba narostly rohy! Ale jinak jak Hanulka,když jsem někde ve společnosti,tak se na WC upravím.

anonym

Pozastavím se a nadávám, proč je tolik stříkanců po zubní pastě!

Drap

Nepozastavím.

redy

ne mám zrcadel dost ale procházím bez povšimnutí:D

Nykki

Já se každou chvíli leknu :D

pizlicka

divam se na sebe rada a docela často.

VIKTORIÁ

Popravdě se vždycky aspoň rychle kouknu..)