tomtttt

„PowerPoint nemůže přečíst osnovu ze souboru … Pro tento typ souboru neni nainstalován žádný převaděč textu“?

Nevím co s tím, už jsem zkoušel otevřít a opravit a nic.

Odpovědi
anonym

Dela to u jedineho konkretniho souboru, nebo i více? Jde tento soubor otevrit na jinem pocitaci ? Jakou má soubor koncovku, jakou verzi office používáte ? Zkousel jste jej otevrit v OpenOffice ? … s Jakym vysledkem ?