Avatar uživatele
caperland

powe point 2010 – kód pruct key

dobrý den, právě jsem si stáhl power point 2010 zdarma a teď po mně chtějí kód produkt key. Na stránce(sluneč­nice.cz), kde jsem to stáhl, nebylo řečeno o žádném kódu. Nevíte co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Na slunečnici a jiných podobných stránkách je ke stažení vždy testovací verze, která funguje nějakých 30 dní. Po této době je nutné vložit klíč Product key, který je nalepen na krabičce od zakoupeného Microsoft Office.

Máte vlastně 3 možnosti –

  1. buď si Microsoft Office koupíte (třeba na alza.cz)
  2. Microsoft Office odinstalujete a nainstalujete si pouze edici Viewer – tedy PowerPoint Viewer, Excel Viewer a Word Viewer – tam je rozdíl ten, že umí pouze zobrazit již vytvořené dokumenty, prezentace. Neumí je vytvářet.
  3. Microsoft Office odinstalujte a stáhněte si OpenOffice, který je úplně zdarma a vlastně umí to, co umí ten Microsoft Office. Jen se to jinak jmenuje a vyvíjí to jiný autor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

MS PowerPoint je ´komerční program´ (není zdarma) – takže si jej kup, ProductKey je součástí ´balení´.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jpau

Koupit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Program PowerPoint 2010 je součástí kancelářského balíku Microsoft Office 2010 a zdarma je pouze trial verze, pokud hledáte pouze nástroj na prohlížení prezentací vytvořených v PowerPointu, pak Vám bude stačit PowerPoint Viewer a ten je zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek