belina

Povolení na rekonstrukci koupelny

Jaké je potřeba a od koho ,povolení na rekonstrukci koupelny v družstevním bytě v osobním vlastnictví.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pecudka

Ze zkušeností z našeho paneláku vím, že o žádné povolení nikdo nežádal. Kde není žalobce, není ani sdoudce. 🙂

Další odpovědi
rynek878

Určitě,povolení Vám musí vystavit příslušné bytové družstvo.

Je pravdou Pecudko,že hodně záleží na tom,kdo na družstvu o povolení přestavby rozhoduje.

casey

Rekonstrukci musite oznamit bytovemu druzstvu.(jestli mate druzstvo pouze jeden dum jako u nas, tak by se to stejne neututlalo).Myslim, ze jde pouze o oznameni, nemusite zadat o souhlas. Ale o stavebni povoleni na urade a naslednou kolaudaci uz se dneska zadat nemusu