amalka11

Povolení ke zbourání garáže?

Můžu si zbourat garáž u svého domu, na svém pozemku, bez ohlášení/povolení nebo musím na obecní úřad? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

To snad není ohlašovací povinnost.! V opačném případě(stavbě) a­no!

Další odpovědi
tom004

Asi nepůjde o povinnost,ale šel bych se domluvit kam s odpadem,pokud nemáte možnost ho využít na vlastním pozemku.

problemista

jedná se o odstranění stavby, byť i na vašem pozemku. mrkněte se na váš snímek z katastru nemovitostí, určitě minimálně ohlášení-projděte si stavební zákon