Kaci41

Povolání snů

Jakou práci byste označili za ,,práci snů" ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Topič v letním kině. V létě se netopí a v zimně se nepromítá. Za takových 30 – 40 tisíc by to šlo.

Další odpovědi
briketka10

prodávala jsem v Bontonlandu
a propouštěli to byla práce snů
nikdy nic takovýho nebude..
bylo to to nejlepší co jsem fakt
mohla dělat a hudbu si můžu
pouštět už jen doma :)

zzzzz

Já bych chtěla být europoslance. 😁 Hlavně ten důchod, by se mi pak líbil .-)))
Doplňuji:
europoslancem

pořád mi mizí písmenka, buď tak rychle píšu, nebo už mé stařičké PC nestíhá .-((

petra15

Moji:).....být princeznou:-):-)
Stále si ríkám, jestli to muze být jeste lepsí…ne, nemuze:-):-)

NelieM

Zdravotní sestra, sice náročná, ale krásná práce, a jízda kamionem

Nazdar Bazar

Testovaní vodních skluzavek. :) http://www.no­vinky.cz/koktej­l/300156-praci-snu-ziskal-22lety-student-bude-pul-roku-testovat-vodni-skluzavky.html

msi

ředitel zeměkoule

anonym

Být tak leteckým výhybkářem nebo lesním potápěčem, ale toho bych bral jako koníčka.

gaja

kuchař prána stravy.....ji­trničky který svět neviděl:)