DIH

Povodně a pomoc..

Chtěl bych se zeptat, chtěl bych jet pomáhat do postižené oblasti až budou odklízet bahno aj. práce. Je nějaká organizace nebo něco takového co to pořádá.?

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř všechny charitativní organizace a nadace.
Doplňuji:
http://www.cckpra­ha1.cz/planova­ne-akce/dobrovolnici-hlaste-se/

Další odpovědi
honza19hk

Zeptej se na CPS HZS vašeho kraje. Většinu akcí koordinuje GŘ HZS ČR ve spolupráci s městy adalšími složkami.

led

Informáciu môže dať polícia, záchranári, červený kríž.

anonym

Vepište odpověď…Pomáhejte odklízet bahno spolu s korupcí kterou voda právě splachuje.