maruš

Povlečení na peřiny

Dá se někde sehnat povlečení se zapínáním na boku?U klasického zapínání se rychle opotřebuje na druhém konci,kde není a rozpadne se.

Odpovědi
rigormortis

Zkus si pořídit čtvercovou peřinu s povlečením…potom budeš mít tři strany, kde zapínání nebude.

arygnoc

Tu by som Vám poradil jedno – nekupujte bavlnené povlečenie, ale povlečenie z plátna. Vydrží dlhšie.

Keď sa Vám zdá byť drahé, lacnejšie Vás vyjde ušiť si ho sama, aspoň si môžete zvoliť „strih“ (napr. zapínanie na boku). Ale to iba v prípade, že už máte šijací stroj.

To jsem já

Mně se teda nikdy nestalo, že by se povlečení opotřebovalo na druhé straně, kde není zapínání. A to vlastním povlečení, ve kterém jsem spala už jako malá, mám do 20 let a stále je v dobrém stavu. Chyba nebude v umístění zapínání, ale v kvalitě povlečení. Jestli si kupujete ty tenký šmejdy ze supermarketu nebo od Vietnamců za 3 stovky, není se čemu divit…

elektrikář

Kupte si pořádné damaškové povlečení. Moje máma mněla damašek z výbavy ještě v důchodu a celý ten čas se používalo.

xBarborax

Z vlastní zkušenosti vím, že se docela běžně prodávájí přikrývky a povlečení s délkou 220cm. Dokonce jsem kupovala i prodloužené napínací prostěradlo 220 cm. Mám doma tři dlouhány a tři prodloužené postele, takže vím o čem je řeč. Zkus si povlečení na https://www.mkluz­koviny.cz/povle­ceni/ ja s tím vůbec nemám problém :)