anyfew

povinost najemce odstranit zavady na byte

v obecnim byte nefungoval kotel na uhli a ikdyz ho vymenili stale to nefunguje uz nekolik let ale oni o tom nechteji uz slyset a nic se dalsi roky neresi .musim topit primotopama a malyma kaminkama ana drivy ale je to strasne .co delat

Nejlepší odpověď
anonym

Žádat slevu na nájemném do odstranění závady. Dát to písemně s doručenkou přes poštu nebo podepsání kopie. Na tom trvat.