Povinné ručení,kde nejlevněji?

Nejlepší odpověď
mojitek

Byt Vama tak se neohlizim po nejlevnejsi,ale po nejake stabilni vetsi pojistovne.Nej­levnejsi se vyplati do te doby nez nabourate,pak to z nich dostat je hodne hodne tezke.
Doplňuji:
Miroslavst : to je pravda,ja ale automaticky pocital ,ze si tam rovnou udela i havarijni jak to mam ja :o)

Další odpovědi
verka

Hasičská má nejlevnější placení, nevím jak plnění. Je to internetu. Nemusí se nikam chodit.

oskar

Já to mám u ČPP-Česká podnikatelská pojištovna zdá se mi jedna z nejlevnějších.

gnr54

Já mám od Slávie a platím roční 2090kč.Mám 1.4 WV.Nebourám,tak jsem spokojená.Asi je nejlevnější.

Miroslavst

Nechápu proč zde mojitek řeší plnění škody z pojištění, když já to neovlivním.
Jde o to, že pokud někdo do mě nabourá a způsobí mi škodu, jde plnění (placení) z jeho pojistky a já jednám s jeho pojišťovnou. Takže já klidně můžu mít to nejlepší pojištění na světě, ale pokud ten druhý bude mít to nejhorší, stejně zapláču já.

fiurasek9

O jedné vím ..třeba příklad auto obsah do 1,4,cena pov.ručení 1340 kč ročně od 1,4,do 1.8 cena 1941 kč ročně

zajda1

neexistuje univerzální odpověď, která pojišťovna v oblasti povinného ručení je nejlepvnější, byl jsem za specialistkou na povinné ručení.. naše auto bylo výhodnější u koop a strejda to měl zase nejlevnější u ČSOB…
vše je to individuální

martin.simec

Rozhodně se nesnažte vybrat to nejlevnější pokud jezdíte několik desítek tisíc km za rok. Pokud jezdí v menším městě snažil bych se mít limity alespoň 50/50 mil. Vyzkoušejte srovnávač povinného ručení http://www.klik­pojisteni.cz/po­vinne-ruceni/ osobně jsem takto ušetřil 5 000 Kč na povinném ručení.