Kryšpín

Je v africkém státě Eritrea povinná školní docházka 8, nebo 9 let?

Odpovědi
Drap

Myslím, že tam neni ani stanovena povinná školní docházka, a pokud je, tak neni vymáhána. Uvádí se že 58% obyvatelstva staršího 15 let umí číst a psát. Průměrná délka studia je udávána u chlapců 5 – 6 let, u dívek 4 roky. Střední školy jsou jen vojenské spojené s armádou. Funkční vysoká škola v současnosti neni žádná.

Kepler

Děkujeme za informaci. A otázka zní?