redhead

Povinná četba k maturitě

Před rokem jsem přečetla dvě knihy k maturitě, ale dnes si skoro nevzpomínám, o čem byly. Dokázala bych ty knížky popsat možná pár větami, u jedné si ani nevzpomínám na jméno hlavních postav. K čemu mi to bude u maturity, když jsem děj skoro zapomněla?

Odpovědi
Michal Kole

Stejný názor.

K čemu ti bude vědět co jednotlivý naši obrozenci napsali, když budeš pracovat někde v továrně u pásu a budeš placená za počet „smnotovaných“ ku­sů.