Avatar uživatele
Nikkol

Povídáte si s něčím ( někým), když jste sami? Myslím s kytkama, autem, psem, počítačem,kočkou a tak podobně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, VampGirl, briketka10, Illines před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Ano, kytky chválím, s kočkami si povídám, autu říkám broučku a počitači občas nadávám, když se sekne nebo je pomalý. Také se vítám a loučím s naší chalupou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jo pokecám si se svým psem,má to výhodu nic nevykecá :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Já si s věcmi povídám pořád. :D Kytkám chválím kvítky a nové přírůstky, počítač buď chválím nebo mu nadávám, když mu něco dlouho trvá. :D Se zvířaty mluvím běžně. Sem tam něco řeknu rybičkám, mluvím na oblovky, co chovám v akvárku a v jízdárně si povídám s koňmi. Čistím je a přitom jim vykládám všechno možné. No a auto je můj miláček – s tím si také pořád povídám. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Samozřejmě, jinak bych mohla ztratit hlas docela. Dokonce jsem zjistila, že si povídám i ze spaní až mne to probudí a ještě chvíli mluvím dál, než mi to dojde. Naštěstí to kocour nikomu nevyzradí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ano,s andulkou­,s kvetinami i nekdy sama se sebou.Nevidim v tom zvlasstnost .Vse je zive.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ještě takovou nemocí netrpím ! Ale kdo ví,co bude časem ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelpMine

JA mluvim sam ze sebou treba kdyz neco udelam spatne tak si reknu ze sem debil proc sem to tak udelal odpovim si protoze nevim a je to :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nejvíce s PC, pokud jsem na něm. A to jen když mne opět něčím na*ere.
Vlastně ostatní, co to způsobili, ale oni nejsou v toho, ti to schytají později 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to je jasné povídám si s mým kočičákem, dokonce jsem mluvila dnes k vyprané mikině „no vidíš holka flek zmizel co“ takže člověk může mluvit na co chce a s kým chce a někdy si připadám jak blbec mluvím i se sebou jako udělám si to a to a jdu tam a tam jé to se mám 😁
a s PC s tím taky, ale jen když má pomalé otáčky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Mluvím na všechno a se vším.
Problém je když oslovuji cizí psy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek