orestez

Povězte mi, to už bude pršet každý den jako v Anglii?

Jsou zastaveny domácí opravy jako dlažba na balkoně, omítka. Já nevím, jestli ještě mohu plánovat vyjížďku na kole. www.yr.no pro mě hlásili
konečně dobré počásko až v úterý. Neopíjí mě jen croissantem? Totiž před půl hodinou začalo pršet a teď déšť skončil. Co ráno, mám jet vozem, nebo na kole?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je normální podzimní počasí, václavský časy teprve přindou …

Další odpovědi
Kepler

Pro dnešek jsou ještě hlášeny občasné přeháňky nebo mrholení, týden počínaje úterkem už má být bez deště. Pro někoho ten častý déšť je nepříjemný, ale díkybohu za něj. Po třech letech sucha konečně zase rostou pořádně hřiby, aspoň někde. Situace v republice není všude stejná. Dost vody je prakticky jen na horách a na severu Moravy a Čech. Na zbytku území sucho přetrvává, o poklesu hladiny spodních vod nemluvě. http://portal­.chmi.cz/aktu­alni-situace/sucho#

dubraro

Podle oficiální ideologie může za studené září globální oteplování a za neustálý déšť nedostatek vody v krajině.