Complex

Povedlo se vám tu někomu dokončit únikovou hru? Jaký to byl zážitek?

Povedlo se to dotáhnout do konce?

Odpovědi
Kepler

Jo, ale nebyla to hra. Uvízl jsem v historickém výtahu ve staré budově v Praze. Mobily ještě nebyly, řval jsem jako blázen, ve snaze dovolat se pomoci. Jediná odpověď byla: „Co tady řveš debile!?“ Zůstal jsem tam 2 hodiny. Tohle žádná hra nevymyslí, to je život.

Anonym*****

Ano podarilo.Podle mne to bylo super.Dobry zazitek a urcite to stoji zato.

Jakub Tlapal

Nám se to jako týmu povedlo, ale já jsem na tom moc velkou zásluhu neměl. Zaplatili jsme si únikovou hru u https://firmspor­t.cz/aktivity/fi­remni-akce-teambuilding/ a já jsem na tom byl úplně poprvé, tak jsem moc nevěděl, co mám dělat a hlavně jsem hodně panikařil 😁 . Příště už snad budu pro náš tým přínosnější 😁 .