arygnoc

Povedlo se Vám někdy „ztratit“ auto?

Jednou se mi to stalo v Budapešti. Zaparkoval, opsal jsem název ulice a šli jsem courat do města.
Když jsme se vraceli, ukazoval jsem domorodcům cedulku s názvem ulice, někteří si klepali na čelo.
Pozděli jsem se dozvěděl, že jsem opsal maďarské varování „Pozor, padá omítka!“ (jak to bylo maďarsky, už nevím).
Doplňuji:
AnnMary: nejlepší vtipy jsou ze života, ne?

Nejlepší odpověď
ten který je

Stalo se to mému kamarádovi z Německa před lety když přijel na návštěvu do Prahy.Nevěděl kde zaparkoval auto a neustále mi říkal že to bylo někde u kostela.Po usilovném vyptávání jak ten kostel vypadal jsem zjistil že auto nechal na Vinohradech poblíž nám.Jiřího z Poděbrad.On se totiž den před tím někde tam pěkně ožral.:-D

Další odpovědi
anonym

Ted uz bydlim u lesa. Ale drive , kdyz jsem jezdila na houby , tak to bylo vzdy na pul dne. Hodinu jsem hledala houby , pak dalsi hodinu deti a pak jsme vsichni dalsi 2 hodiny hledali auto. ! Kdybych na kluky ale vzdy dala , kdyz me tahali doprava a ja : ze jsou uplne blby … jsem je tahala doleva… pozdeji uz jen sedli na parez a cekali , az se okolo nich zase vtratim… 🙂 -iv-
P.S. Vratte , se – A., prosim k diskuzi ohledne tykani. Diky. -iv-

Drap

Dokonce několikrát. Jednou jsem přišel na parkoviště a nemohl jsem žádným způsobem otevřít. Snažil jsem se pátrat okolo , kde bych našel drát na vyháčkování a náhodou jsem si všiml, že auto je stejné ale SPZ jiná. Stál jsem asi o 50 m dále.
Podruhé jsem hledal auto před domem a když se vrátila i manželka pěšky, vypadalo to dost kriticky. V té době jsem neměl telefon, šel jsem volat tehdejší VB, potkal jsem známého a ten mi řekl že ho mám před budovou kde jsem byl zaměstnán. Potřetí v Polsku, něco podobného jako arygonc, ale já si ani tu ulici nenapsal.

anonym

Ad arygnoc, ulice se maďarsky řekne utca a ty hieroglify před tím znamenají název.
V podobných případech se doporučuje vyzvednout si na info zdarma mapku a aspoň přibližně si poznamenat křížkem, kde parkuji.
Jinak dobrej fór, chudáci maďaři, v lepším případě mohli čout nějakou skrytou kameru, ten horší raději ani nekomentuji.

dědapetr

Až tak se mě nepodařilo ztratit,ale byli jsme na výletě a tam byli parkoviště takový provizorní u lesa a byli tam 3×.Já pak nemohl si vzpomenout na kterým jsem zaparkoval.Tak jsem musel projít všechna parkoviště než jsem ho našel,ale jako zákon schválnosti byl na tom posledním.Takže jsem se prošel.

AnnMary

:D:D:D tak to mě vážně rozesmálo:D:D:D skvělé..to už je pomalu jako vtip:D

anonym

Ano, ztratil jsem auto i s pasažéry.Jel jsem do Hradce Králové a hledali jsme jeden obchod a stále ho nemohli nalézt.Abychom nemuseli jezdit stále dokola , tak jsem auto zaparkoval (ale nepodíval jsem se na název ulice) a šel jsem se podívat do jiné ulice jestli tam ten obchod není.Už jsem se nevracel ale stejnou ulicí, ale další.Jenže ulice se všelijak zatáčela a já najednou nevěděl kde jsem.Půl hodiny jsem takhle chodil kolem dokola ulicemi, než někoho z auta napadlo vylézt a postavit se na křižovatku těch ulic.Až potom jsem je a auto našel.
A trochu jiný případ.Spolupra­covník v práci denně jezdil do práce na kole.Jednou ale potřeboval z práce ihned někam odjet, tak přijel autem.A po pracovní době dlouhou dobu scháněl kolo, už chtěl volat policii, že mu ho někdo ukradl až pak si vzpomněl, že má na parkovišti auto.

hanny 2

Jeden známý,když zjistil,že jeho auto na parkovišti není,tak sedl na šalinu/tramvaj/ a jel to nahlásit na policii.Když projížděli okolo vedlejší ulice,tak si náhodou všiml,že parkuje tam.
Já jsem dřív chodila do práce pěšky a když jsem si někdy vzala auto a kamarádka se mě ptala,jestli jsem v práci autem,tak jsem jí tvrdila,že ne.

led

Potešili ste ma, nie som sama 🙂

hanulka11

Hlavně si nemyslete , že jsem cvok.:)

Jedu si u nás do města nakupovat ,zaparkuji na náměstí, nakoupím ,obejdu obchody a jdu druhou stranou domů.Přicházím k domu a říkám si kam ten můj mužskej s mým autem jel?
Přijdu domů on je doma a říká , tys přijela nějak potichu.
A to už jsem se neudržela a začala se řehtat, jo auto zůstalo na náměstí a já přišla domů pěšky, tak zase šup a do města pro auto......chápete to?????
A to se mi stalo už víckrát.

venkovan

Nevím jestli je nějaký řidič, který neběhal třeba po parkovištích v obchodním domě a nehledal auto. Nebo jak tu někdo psal chtěl odemknou svoje auto a pořád to nešlo a přitom pořád koumal co tam v jeho autě dělají třeba jiné sluneční brýle či potahy sedadel. Mne auto když je zle a poprosím ho zatroubí kde je, popřídě dá i jinak informaci. Jednou mi vzkázalo, že se začalo pohybovat aniž bych v něm seděl. Zeptal jsem se na policii jestli v tom nemá prsty, ale její první informace byla, že ne. Podruhé se už opravila (asi jsem byl poprvé rychlý), tak jsem dojel zaplati parkovné a přepravné. S policajtem v Kongresové jsme se zasmáli o blbosti při parkování, kdy se špatně jako řidiči podíváme a za pár dní místo mého parkování již bylo řádně označené jako dočasná (trvalá) zastávka MHD. Zřejmě „trefili“ na většího kosa než jsem byl já.