Avatar uživatele
anonym

Povedlo se Vam

z jakekoliv priciny,byt vice jak 24h i vice v bdelem stavu.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano,když jsem chodila do práce,kde jsem dělala šestnácky a pak přišla domů a starala se o děti. Nevím,jestli to byl stav bdělý,ale byla jsem vzhůru,často i více než 24 hodin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

když vzpomenu, jak jsem sepisoval diplomku … často. Ba i jednou v prváku v náročném zkouškovém týdnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, jako mladá, když jsem musela po zábavě/disco/ ihned na 6,00hod. do práce. Byl to mazec, ale jako hodně mladá jsem to vydržela.
Nyní bych s tím měla asi problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Na vojně když bylo cvičení úplně běžně 48 hod
a bez pozbuzovacích preparátů. Preparáty nahradili velitelé.

Pak jsem dělal v nepřetržitém provozu a dost často jsem šel po noční na odpolední a dopoledne jsem nespal. Někdy jsem to protáhl i do rána aby byly nějaké peníze navíc.
Ale to jsem byl mladý a zdravý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Velmi,velmi mockráte.To je výraz,co?
Není to žádná „mňamka“,ale je to i věc zvyku,tělo si zvykne,co mu zbyde jiného.Převrátí se metabolizmus,nevíte kolikátého je,co je za den,hodiny také moc nefungují. A tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Ano povedlo se mi být 36 hodin vzhuru, to když jsem po jednom probdělém dni byla na noční, a pak jsem měla volno a jela jsem k příteli, kde jsem až do večera byla vzhůru (ačkoli už pravda jsem hodně usínala). Dá se to vydržet, ale pro tělo nic zdravého a pak si navíc dospáváte ten deficit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rety

Můj rekord je 42 hodin. Byl jsem na LAN párty. Bez povzbuzovacích preparátů bych to nezvládnul. Potom jsem spal asi 12hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Kdysi jsem byla na disco do 6 a pak hned do práce. Dělala jesm tehdy v kanceláři, sama…tak jsem směnu proklimbala, stejně za mě práci nikdo neudělal, tak jsem to dohnala za 2 dny 🙂.
A před časem jsem si špatně naplánovala práci, tak jsem něco doháněla a ne jednou. Pravdou je, že jsem pak byla jako v alkoholovém opojení 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Ano, to jsem bývala. Když jsem pracovala na hranici jako celnička, tak jsem často po noční nešla spát a usnula jsem až večer. Takže jsem bývala vzhůru víc než 24 hodin. Sice jsem pak spala druhý den o něco déle, ale zase na druhou stranu jsem měla o dost volného času víc.

Ale nedalo by se to tak praktikovat do nekonečna. Je mi jasné, že by si tím člověk podlomil zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jako vojak,to bylo běžne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Povedlo se mi to několikrát. Jeden čas jsem pracovala na tři směny, a bych mohla jet s pžítelem na jednu akci (dovolenou už jsem měla nahlášenou na jindy), potřebovala jsem nadělat spoustu hodin, na což byly noční nejlepší, protože byly dlouhé. Některé dny jsem opravdu ani nešla spát, protože to nemělo smysl.
Později jsem hlídala děti v rodinách, a protože jsem neměla jiné zaměstnání, párkrát se mi stalo, že jsem jela z jedné rodiny do druhé. Pokud jsem hlídala hodně malé děti, nespala jsem a navíc to obvykle nebylo celou noc.
Ale víc než 36 hodin to asi nebylo nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

určitě.. buď díky nějaké párty, nebo díky maturitě.. nebo protože se mi nechtělo spát…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek