Povedla se vám velikonoční nádivka?

Tak co,jaká je?Povedla se?
Dáváte do ní i to,co tam být nemá na zlepšení chuti nebo ji děláte podle starých receptur?Někdo přidává česnek,někdo zas jen klasika ,kopřivy a kontryhel,sůl­.Receptů je celá řada.
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Právě vytažená z trouby a povedla se jako vždy podle staré receptury.

1* http://postim­g.org/image/h31f9kctf/
2* http://postim­g.org/image/u79187d33/

Další odpovědi
Drap

U nás se ještě žádná nedělala. Povede se vždy, tak proč by se neměla povést i letos.

iceT

Nedělala jsem,udělala jsem vaječnou tlačenku a ta se povedla.

andyana

Mojí babičce vždycky 😉

ReHu

Ne.
Žádnou jsem nedělala.

ReHu

barbakan > ta vypadá fakt skvěle. Co tak dát recept k dobru? Prosím, prosím 🙂

anonym

ReHu, to je manželčin recept: Pět rohlíků jsem pokrájela, zalila 350 ml vlažným mlékem, ve kterém se rozmíchala 1/2 kostky droždí, přidala 4 žloutky, posolila, popepřila, přilila 100 ml vývaru a zamíchala a postupně přidávala na kostičky uzené maso (cca 300gr), 2 hrsti pokrájených kopřiv, trochu pažitky, petrželové natě, majoránku, kousek pokrájeného pórku, 3 stroužky prolisovaného česneku, 3 PL dětské krupičky, vmíchat sníh a po důkladném zamíchání jsem to dala do dortové formy(prům. 26 cm) vymazané a vysypané strouhankou a pekla při 180 st.C asi 25–30 minut.

Tento recept jsem složila z vícero receptů a podle strávníků to bylo vynikající.

briketka10

barbakane

Ty mi dycky děláš chutě ňami ňami 😁