člověk

Považujete to také za hloupé?

považuji za velmi hloupé,když se ten co odpoví,doprošuje na můj email o udělení bodů.a vy???

Nejlepší odpověď
P3p!no

Nechci nikoho urazit ale podle mě je to až zoufalé.Pro mě nejsou body to nejdůležitější ale beru je jen jako motivaci.

Další odpovědi
BEAES

To tedy je, je vidět, že někomu jde jen o to, nechápu proč, vždyť vůbec o nic nejde, nebo jsou za to peníze??

Luss

me to uplne rozesmalo. „starosti“ toho nekoho bych teda chtela mit, asi vsichni tady co? :))))) ja si nemuzu pomoct, ja se tu tlemim jako pako, ze nekdo posle email, aby dostal palec 😁

Jahoda

No, tak to je teda hnus. Takoví lidi, mi lezou krkem a když ještě za odpověď požadují body, je to teda nehorázné. Pro mě je hlavní to, že má odpověď někomu pomohla a ne, jestli jsem za to dastala palec (palce). Já po nikom za své odpovědi body nepožaduji a ani požadovat nebudu. Je to podlé a je vidět, že daný člověk myslí jen na sebe a ne na to, že pomohl ostatním. Opravdu hrozné.. Navíc, kdyby mi někdo napsal, abych mu za to, že na moji otázku odpověděl, přidělila body, nepřidala bych ani omylem. No prostě jsou takový lidé strašníí až hanba..

ten který je

S takovým jedincem musí být docela problém někde na pracovišti.Před­stavuji si ho jako byl známý Hujer ze slavného filmu. 🙂

mojitek

to snad neee… :o)))

sobol

Ahoj, odpověděl jsem na tvůj dotaz a tys mi neudělil bodík. Můžeš to prosím napravit? Moc bych chtěl být alespoň v něčem nejlepší, když už jsem ve všem nula.
😁

panenka

Nemám takové lidi ráda. Pokud to tak je tak ten uživatel co vám ten meil poslal a škemral o body asi není normální.

Michal

Je to srabárna a hnus.

RAB

K čemu mu to je?

kosna

je to kacor

vecernice

Třeba mu/jí někdo nakukal,že za výhru něco dostane.