Avatar uživatele
člověk

Považujete to také za hloupé?

považuji za velmi hloupé,když se ten co odpoví,doprošuje na můj email o udělení bodů.a vy???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
P3p!no

Nechci nikoho urazit ale podle mě je to až zoufalé.Pro mě nejsou body to nejdůležitější ale beru je jen jako motivaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

To tedy je, je vidět, že někomu jde jen o to, nechápu proč, vždyť vůbec o nic nejde, nebo jsou za to peníze??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

me to uplne rozesmalo. „starosti“ toho nekoho bych teda chtela mit, asi vsichni tady co? :))))) ja si nemuzu pomoct, ja se tu tlemim jako pako, ze nekdo posle email, aby dostal palec 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

No, tak to je teda hnus. Takoví lidi, mi lezou krkem a když ještě za odpověď požadují body, je to teda nehorázné. Pro mě je hlavní to, že má odpověď někomu pomohla a ne, jestli jsem za to dastala palec (palce). Já po nikom za své odpovědi body nepožaduji a ani požadovat nebudu. Je to podlé a je vidět, že daný člověk myslí jen na sebe a ne na to, že pomohl ostatním. Opravdu hrozné.. Navíc, kdyby mi někdo napsal, abych mu za to, že na moji otázku odpověděl, přidělila body, nepřidala bych ani omylem. No prostě jsou takový lidé strašníí až hanba..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

S takovým jedincem musí být docela problém někde na pracovišti.Před­stavuji si ho jako byl známý Hujer ze slavného filmu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

to snad neee… :o)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Ahoj, odpověděl jsem na tvůj dotaz a tys mi neudělil bodík. Můžeš to prosím napravit? Moc bych chtěl být alespoň v něčem nejlepší, když už jsem ve všem nula.
😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nemám takové lidi ráda. Pokud to tak je tak ten uživatel co vám ten meil poslal a škemral o body asi není normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je to srabárna a hnus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

K čemu mu to je?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosna

je to kacor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Třeba mu/jí někdo nakukal,že za výhru něco dostane.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek