Avatar uživatele
Zlatý

Považujete každého, kdo se účastní demonstrace proti nepřízpusobivým za neonacistu?

Nedávno u nás jedna taková byla. Všechna média hlásila, že se tam sešlo 1000 neonacistů, ale pravda je taková, že jich tam bylo možná sto. Těch sto, házelo po policii kameny a rvalo se s ní (pak je pozatýkali), ale ten velký zbytek lidí jen šel v průvodu nebo stál. Jde podle vás člověka, který poklidně demonstruje a nehlásá žádné násilí nazvat neonacistou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ne!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Ne! V médiích je mnohdy vše překrucováno.


Avatar uživatele
Zlatý

Každý, kto sa akýmkoľvek spôsobom, tj.mlčky, alebo hlasito, priamo zúčastňuje pochodu (nekonkretizujem) vyjadruje súhlas s cieľom tohto pochodu.
"Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa" hovorí sa v športe, ale v politike platí "každý, kto nebráni nášmu pochodu, našej činnosti, prispieva k nášmu víťazstvu. Pretože dôležité je zvíťaziť."

Teraz odpoviem na vašu otázku
"Všechna média hlásila, že se tam sešlo 1000 neonacistů, ale pravda je taková, že jich tam bylo možná sto.... ... ale ten velký zbytek lidí jen šel v průvodu nebo stál. Jde podle vás člověka, který poklidně demonstruje a nehlásá žádné násilí nazvat neonacistou?"
Prečo tí ľudia išli práve v tomto sprievode, ak s ním nesúhlasili? Ak niekto aj mlčky podporuje neonacistické myšlienky, nebráni sa im, toho možno nazvať sympazantom neonacizmu.
Povedať, že nesúhlasím s hnutím neonacizmu a podporiť svojou účasťou jeho sprievod je buď politická nedomyslenosť, alebo dvojtvárnosť.
Preto, ak sa tam zošlo 1000 ľudí, správne mali média napísať: "zúčastnilo sa 1000 neonacistov a ich sympazantov"


Avatar uživatele
Bronzový

Neonacista NE! Člověk který už má všeho dost a nechce být vyjebáván státem ANO!

PS:Omlouvám se za ten výraz ale u politiky a tomu podobné to nikdy jinak vyjádřit neumím.


Avatar uživatele
Stříbrný

Co se týče posledních demostrací tak ne. Naše media a hlavně televize neinformují pravdivě. Někdy si říkám, že jsme se vrátili do do minulého totalitního režimu.
Doplňuji:
Podobné nepravdivé informace jsou nám předkládany ohledně tzv. "koncentračního tábora v Letých". Tábor tam byl ale pracovní. Byl založen jedním bohatým člověkem (nebudu jmenovat) po krizi ve 30 letech, který potřeboval levnou pracovní sílu pro práce v lesích. V táboře byli nejenom Cikáni ale i Slováci a další národnosti. Podrobné informace o tomto "koncentráku" lze nalézt i na internetu. Já jsem se je dověděl přímo od svých prarodičů, kteří poblíž žili.


Avatar uživatele
Bronzový

tady je postavené na hlavu kdeco tak proč se divíte. Ve skutečnosti nejsou neonacisti ani ti, kdo byli zatýkáni. Neonacismus je politická ideologie a té se tu ve skutečnosti věnuje jen pár jedinců. Ta svoloč, kterou policie zatýkala, byli agesívní zastánci toho samého, co jste tam byla demonstrovat vy a s nacistickou ideologií to má jen pramálo společného.Na druhou stranu to pramálo je obsaženo i ve vašich názorech a je úplně jedno, že to demonstrujete pokojně.
Jinými slovy- to co hlásají média je téměř vždy překroucená pravda (z mnoha důvodů) a věřit jim je bláhové.
Pokud se ale účastníte demonstrace, která má znaky násilí, tak jste za něj spoluzodpovědná i když se sama (možná alibisticky) žádného násilí nedopouštíte. Svou účastí ho přinejmenším schvalujete.


Avatar uživatele
Zlatý

Já jo, já se přiznám, já jsem paranoik. Jakmile někomu vypadají vlasy, tak se mu najednou na čele objeví hákovej kříž a už se s ním nebavim, a když chce zjistit proč to tak je, tak u mě nepochodí, protože němčině já nerozumim.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

ponovotny

suaeda- jestli tedy můžeš tak to s tím táborem Lety objasni. Mluvíš o nějaké dezinformaci, tak to vysvětli. dík

Avatar uživatele
Bronzový

ponovotny

Awe- to říkáš přesně- už nechce být vyjebáván státem. A proto jdu útočit na cikány. To zní velmi logicky...

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.