HZK

Považujete hnutí SPD Tomia Okamury za extrémistické?

Pokud ano, proč?
Pokud si pod extrémismem představíme rasismus, xenofobii nebo antisemitismus,
ve kterém z těch bodů se podle vás SPD projevuje?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ANO

Z spd bych ještě snad mohl souhlasit stran „kulturního obohacení“ islámem, ale stran ekonomické izolace mimo Evropu rozhodně ne, to je obyčejná ekonomická sebevražda a dobrovolná cesta vstříc bídě …

Další odpovědi
aliendrone

NE

Ne, Okamura je populista. Až bude „in“ chodit s análními kolíky, potáhne za sebou 50tiletou borovici. ;) :D

jepik

NE

GM

NE

Smackdown

NE

SPD by mohla být naše budoucnost a režim, ale jak vidíte lidé na volby kašlou, a ti co jsou pod Babišem tak ho volí pak mají ve výplatě na přilepšenou.

Arne1

NE

Kryšpín

NE

Jak pro koho a vše ukáže čas, můj šéf který má trochu přehled pravil, tady se dramatizuje sestavení vlády a to co připravuje EK se mlčky přehlíží a prý budem člobrnět

Slecna 007

NE

annas

Vl anketě chybí možnost Jiná odpověď, takže se nedá jednoznačně odpovědět.