Marek22

Považuje se za ztížené pracovní podmínky, když je teplota na pracovišti v hale v 12hodinových směnách 30° C a více?

…navíc těžký suchý vzduch. Směny zpravidla 2–3. Potravinářský průmysl.

Považuje se za ztížené pracovní podmínky, když teplota na pracovišti v hale je 30°C a více na 12-ti hodinových směnách..

Nejlepší odpověď
anonym

Když si to přečteš … http://www.boz­pinfo.cz/knihov­na-bozp/citarna/tema-bozpinfo/zatez_te­plem140721.html

Další odpovědi
bububabu

Ano pokud nepracujete ve slévárně a nebo v pekárně :)

lexx

to mám doma běžně a nestěžuji si, jo na vysokopecním provoze místních železáren při odpichu až 70stC