dust8

Považuje se za legální prodávat Steam účet s hrami?

Nejlepší odpověď
anonym

Porušuješ tím pravidla samotného Steamu. Takže provozovatel Valve by ti mohl teoreticky takový účet zcela zablokovat/vymazat pokud zjistí že ses jej někde pokusil prodat. Na druhou stranu ale pokud ten prodej nebudeš dělat příliš nápadně nemá Valve šanci poznat, že k nějakému prodeji účtu došlo a blkovat pravděpodobně nic nebude.

Ve zkratce tedy není to podle pravidel, ale pokud to nebudeš nikde hlasitě roztrubovat projde ti to bez povšimnutí a bez následků …