zjentek

Považuje se oběd, uvařený z kupovaných průmyslových potravin, ze domácí stravu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nepovažuje! Domácí strava je pouze ze surovin, které sám v potu tváře vyrveš přírodě.

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že je možné udělat jídlo z kupovaných surovin jako domácí stravu. Je důležité vědět, jaké suroviny byly použity, v jaké čerstvosti, může být připravena zdravějším způsobem (dušení, vaření, namísto smažení).

Kepler

Pokud nejde o nějaké polotovary, ale o základní suroviny, proč ne? Samozřejmě domácí vajíčka, nebo uzené z vlastnoručně odchovaného mašíka, to je jiná liga.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.