Používáte zubní nitě?!

Já už ne,jedině zubní lano!

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nepoužívám. Nedělá mi to dobře na dásně.

Další odpovědi
Kateřina16

já používám mezizubní kartáčky

venkovan

Nevím – mne se špatně navlékají do jehly. tak raději režnou ni´t a nbo košili či kalhoty vyhodím. Proč taky šít, když u vietnamců je košile levnější než špulka nití.

anonym

Radši jimi „šetřím“. Zubní nitě nemají rády korunky, takže musím nejdřív vždy dlouze vzpomínat, kam s nimi mohu a kam raději ne. Už jsem po vehementním čištění byla korunku lepit, tak teď jsem raději opatrná.

quentos

v podstatě ano – zubní pilky, je to něco na podobné bází, ta niť je v nich vlastně natažená

anonym

Občas, když se mi zasekne například maso mezi zuby a párátkami to vážně dělat nebudu!