vivatis

Používáte vě větách ,,ty vole''??

Nejlepší odpověď
www

Bohužel velmi běžně, zlozlozvyk z mládí 😁

Další odpovědi
aramah

No v mém věku by to nebylo zrovna in.

terry

Ne a nikdy jsem nepoužívala.
U ostatních mi to moc neimponuje.

led

Staviať spolubesedníkov na úroveň zvierat či ľudských orgánov sa mi zdá absolútne nevhodné.
Je to pomerne často počuť, ale ukazuje to súčasne nízku spoločenskú a psychickú úroveň rozprávajúceho/roz­právajúcej bez ohľadu na výšku postavenia v spoločnosti daného jedinca.

briketka10

ale neříkám to mezi slovy ve větě jen, když se něčemu moc divím 😁
někdo řekne týý kr.., někdo týý vole tak to myslím 😁