wendyX

Používáte ve své kuchyni ‚bambusové utěrky‘?

Bambusové vlákno má údajně antibakteriální a antimykotické vlastnosti. Ručník z bambusového vlákna je kvalitnější, pevnější a má 3× vyšší savost než bavlna- můžete potvrdit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemohu potvrdit. Používám bavlnu a ještě snad častěji v kuchyni len.

Další odpovědi
mosoj

Já používám jenom hadrové.
Správně jsi napsal „údajně“!!

Kepler

Potvrdit nemůžu, ale nevěřím. Domnívám se, že lepší než bavlna je jenom len. Právě se snažím nějaké lněné sehnat. U nás jakoby nebyly, budu muset do e-shopu.