Avatar uživatele
iceT

Používáte v autě GPS navigaci?

http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/4786-slovenska-gps-navigace?thx=To­masto&ref=nf

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, rynek878, Kerberus, dědapetr, anonym, anonym před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

iceT – to bylo asi toceny podle me . ! 🙂
Nejradsi mam , kdyz mi na nove dalnici rika – okamzite se otocte !! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Používal jsem ji,ale skončila v krabici.Radila blbě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Len neviem, ktorým smerom má byť otočená.
Chcela som z bočnej cesty výjsť na most (bol vľavo od mňa) a milý hlas povedal: Odbočte doprava, ale tam bola voda.
Tak neviem, či som nemala náhodou navolenú loďku.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Já jí mám v autě zapnutou skoro pokaždé,mám navoleného navigátora Pavla Lišku,a i když vím kam jedu,tak se při jeho hláškách hrozně bavím.

P.S. tu předešlou odpověď jsem nečetl !!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ne – nepotřebuji v autě dalšího ukecaného spolujezdce, který si myslí, že ví všechno nejlíp.
Zatím mi vždycky stačilo podívat se před cestou do mapy, a přínejhorším si vypsat pár rozhodujících odboček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve firemním autě jsem ji pro pobavení pustil, abych zjistil, že mne směruje k nejhorším zácpám na páteřních komunikacích velkoměsta.
A pak jsem stejně jel přes vyzkoušené taxixářské „nábližky“ (pro neslováky = zkratky).
Doplňuji:
Spíše ji využívají firmy pro monitoring, a tím optimalizaci služebních jízd a snížení těch soukromých.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Děkuji,už jsem se dlouho tak nezasmál.Super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brejlacek

Ve služebním autě jí mám zaplou pořád, i když vím kam jet, občas se hodí (samozřejmě bez ukecanejch rad) no a v osobním si ji taky občas zapnu, když je třeba cesta dlouhá a zapnu si rady, tak se s ní dokážu i pohádat :D nebo spíš s ním.. mám tam pavla lišku :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek