Retko

Pouzivate uz nekdo Office 2010?

Pokud jo, jak se vam libi?

Nejlepší odpověď
anonym

skutečně ne …

nelíbí se mi že nové verze office nepřináší žádná vylepšení, pouze přešlapují na místě (mění se vzhled, ale to za ty peníze opravdu nestojí). S každou novou verzí ms office ubývá důvodů proč za rok kupovat další …

nelíbí se mi, že nové verze ms office zbytečně překopávají ovládání, snad jen proto abyste mohli každých 5 let zapomenout co jste se naučili 🙂

jediná cenově dostupná verze je ta určená pro studenty. I ta je proti ceně za OpenOffice přemrštěná.

nelíbí se mi, že nové ms office zavádí trucformáty místo těch normovaných (ISO ODF), důvodem je asi opět jen snaha donutit co nejvíce lidí zbytečně se protáčet v nekonečném cyklu aktualizací a odlivu peněz za které žadnou přidanou hodnotu stejně nezískají

častěji už používám Google Dokumenty, nebo OpenOffice … to je méně záludmé prostředí 🙂