Používáte u nových windousů metro,store a podobný doplňky?

Já osobně ne,spíš mě to překáží.
díky za názory

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – Metro nesnáším a Store též…
😉
Já nejsem typický klient MS…

Další odpovědi
Funna

ne…nemám tablet, ani dotykový dislay, pro které je metro „vymyšlené“…a navíc mám počítač na práci a potřebuju klasickou plochu s miliónem malých ikon .-)…tak se s nějakým metrem můžou jít vycpat…a třeba jak „vylepšili“ spouštění office, tím mne taky dojali…zase zbytečné přidávání klikání navíc…děs běs…kdybych to věděla, nechám si dát do nového PC win7, ale teď už se mi nechce investovat do dalšího OS…

cochee

Nepoužívám, protože nepoužívám nové Windousy. Dokonce teď na svém stařičkém peci ruším i Win 7 a dávám tam zpátky XP.

jáára

Jo, používám několik MUI aplikací, ale počítač mi startuje do prostředí desktopu