MacChill

Používáte Twitter?

Odpovědi
Alesh

Ne, ale vím o co jde

Nepoužívám, žádnou podobnou službu vyjma několika diskusních serverů typu odpovědi.cz, kde o sobě téměř nic nesděluji.
Služby typu Facebook či Twitter jdou mimo mě a jsem tomu rád. 😉 Jednu dobu jsem používal lidé.cz, ale to už jsem taky zlikvidoval. Myslím, že to není dobré, lidé by se měli setkávat osobně a ne virtuálně.

hanulka11

Ne, ale vím o co jde

quentos

Ne, ale vím o co jde

DaiWoman

Ne, ale vím o co jde

Terryle

Ano, ke sledování známých osobností

Ne přímo známých osobností, ale ke sledování informací a zajímavostí z oborů, které mě zajímají. „Osobní“ twitter mám, ale používala jsem ho jen k posílání zpráv z cest, když jsem neměla přístup k internetu. A jak mi zatrhli aktualizaci prostřednictvím SMS, skoro jsem s tím přestala. Aktualizuju hlavně specializovanej druhej účet, doplňuje mi webovou stránku a Facebook.

Ella

Ano, ke sledování známých osobností

občas tam zajdu, ale příliš ho nevyužívám. Ráda sleduji tweety známých herců, kteří dělají na pokračování nějakého filmu, který mám ráda – tweetujou fotky z natáčení, informace, občas hodí i nějakou tu historku z natáčení :)

Babsi

Ne, ale vím o co jde

filva

Ne, ale vím o co jde