dáma z ČR

Používáte struhadlo na kuchyňském robotu, jste spokojeni?

A jaký druh máte kotoučový nebo šnekový?

Nebo je nejlepší strouhat i větší množství na klasickém struhadle ručně, kvůli skládání, špatnému umývání, ulpívání potravin v robotu apod.?

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám robot Ronic Parter III ten strouhá, odšťavňuje,
šlehá a drtí, tak já v něm, když dělám větší množství
musím nastrouhat např. brambory, nebo si v něm
odšťavním mrkvičku s červenou řepou :)

Doplňuji :
umývám ho kartáčkem z obchodního domu IKEA
mám jich několik, ale vydrží hrubé zacházení :
http://img.mi­mibazar.sk/h/bs/2/1­11008/12/b12459966­.jpg

Další odpovědi
anonym

jediný robot, který mě trochu nadchl při strouhání, je od Moulinexu DJ753315. rychle vyměnitelná struhadla, rychlé omytí. nezabírá místo. jinak strouhám ručně. jinak robot pro mě zbytečnost,. jediný dobrý pomocník je tyčový mixer (mixování, sekání) jedu s ním i strouhanku a od Siemens je bezkonkurenční.

carrera

Na menší množství používám struhadlo, jsem líná robot vyndávat… na větší množství se už užije. Mám nádobu s kotoučem připojitelnou k tyčovému mixéru, takže je to celkem i skladné. Příslušenství myji v myčce.

Zdroj: https://www.ma­ll.cz/tycove-mixery/bosch-msm-7800?kpid=484­192&gclid=Cj0KEQ­jw0tCuBRDIjJ_Mlb6zzpQBE­iQAyjCoBi7Svxec­CxsrucTQApR4G6mm2r_k7S­ZSVK5Ix-hZYvMaAidh8P8HAQ

anonym

Robota nemám,tak nevím,jen používám struhadlo.
Při větším množství zpracování zeleniny,atd,by se robot hodil.

ReHu

Malé množství strouhám ručně, větší na robotu.
Struhadlový kotouč, robot Both.
Příslušenství v boxu, snadné rozložení i omytí.

briketka10

ReHu

O jaký robot Both se jedná ?

ReHu

Omlouvám se, oprava.
Zase se mi slovo doplnilo samo.
Jasně, že Bosch.