Avatar uživatele
Nikkol

Používáte sporttester?

Používáte při cvičení (fitko, jízda na kole..) nejaký sporttester na kontrolu tepovky? Jaký? Neni to zbytečnost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BandiOl, tom004 před 4719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Není to zbytečnost. Každý, byť i zbytečný výrobek, který se vyrábí a prodává má pro ekonomiku význam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Je, a někdy pěkně drahá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
spooky

Já ho používám už skoro rok, a rozhodně mi nepřipadá zbytečný. jsem obézní a díky tomu si hlídám správnou tepovku ( bez ní cvičení nená smysl ) abych necvičila zbytečně. A dělám si statistiky vypocených kalorií a tuků. Mám vcelku dobrý přehled, jaké cvičební činnosti mi pomáhají. Takže určitě si myslím, že to není zbytečná investice!! drahá není – já ji koupila v akci v intersportu za 600 kč. a funguje bez sebemenších problémů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Pomáhá to. Čekni http://liberec­.idnes.cz/cyklis­ta-si-za-jizdy-meril-tep-narazil-do-stojiciho-auta-p2x-/liberec-zpravy.asp?c=A110426_­113421_liberec-zpravy_oks

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Uvedené přístroje jsou tak potřebné, nebo zbytečné jako hodinky. Stačí se podívat na oblohu a tipnu kolik je hodin. Nebo si pořídím hodinky (třeba i v mobil.telefonu) a pak se podle toho řídím.
Měřiče tepové frekvence Vám umožňují sledovat Váš tréninkový styl (úplně postačují levnější modely). Např. pokud chcete hubnout musíte dosáhnout cca.60% Vaší Maximální tepové frekvence (je na to vzorec), pokud chcete zlepšit kondici a nehubnout pak nad 70%. To je tajemství, proč někdo nehubne a jiný proč nezískává kondici.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Leilisek

Já používám Sigmu RC1209 na běhání. Mám ráda přehled o uběhnuté vzdálenosti, o čase běhu apod. Hlavně když jsem trénovala na přijímačky z fyzických testů, tak jsem je využila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek