Používáte smartphone při nakupování?

V rámci své bakalářské práce se zabývám postojem českých spotřebitelů k mobilnímu marketingu v místě prodeje tzv. proximity marketingu. Tímto bych Vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku na toto téma.

https://forms.gle/…

Děkuji za spolupráci a za Váš čas!

Odpovědi:

Zlatý

Občas používám aplikace velkých obchodníků s připojením WiFi v obchodě, abych se podíval na leták, jestli něco potřebného není ve slevě.
Výraz "proximity marketing" vidím poprvé. Musel jsem si ho najít. Nevím o nikom, kdo by to u nás nabízel, nemám zkušenost a proto nemohu ani odpovědět na otázky v dotazníku. Hrubě nesnáším, když mi někdo vnucuje nějaký výdaj. Do obchodů s potravinami chodím s předem připraveným seznamem, ostatní kupuji přes internet. Silně pochybuji, že bych si nechal něco vnucovat přes BT.

Zlatý

Proximity marketing ? to myslíte tu hororovou představu kdy jdu z práce podél obdhodů domů a můj telefon jen tím průchodem nasbírá 150 zpráv se slevovými nabídkami na zboží které je i po slevě 2x dražší než na heurece a o které nemám zájem ? Tak to děkuji nechci. A buďte té dobré vůle vážení tvrdě pracující marketingoví odborníci, a přestaňte nás podobně hororovými fantasmagoriemi zásobovat nedej bože je uvádět do praxe :-) Děkuji.

Zlatý

Jednoduše: ne.
V dotazníku byla uvedena možnost využití smartphonu pro zavolání blízkým za účelem získání informací o produktu/jeho poloze. To občas dělám, ale k tomu by dost dobře stačil i hloupý telefon.
V dotazníku chybí čárka před "který" (v nadpisu – dost to bije do očí) a před "když") – u VŠ studenta ostuda.

Zlatý

Já také ne. Nevidím k tomu žádný rozumný důvod

Zlatý

... jo, máš to tam ...

Zlatý

Nepoužívám. Nemám smartphone, mám obyčejný stupidphone.

Diskuze k otázce

Zlatý

Mc Merkurion

@Hlada: ... Tesco, Kaufland, Penny, Lidl, Baumax, OC Chodov a další, řekl bych, že skoro všichni ...

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 655
Zlatý marci1 358
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 298
Zlatý mosoj 277
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 237
Zlatý briketka10 180
Zlatý ivzez 179
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.