scev07

Používáte smartphone při nakupování?

V rámci své bakalářské práce se zabývám postojem českých spotřebitelů k mobilnímu marketingu v místě prodeje tzv. proximity marketingu. Tímto bych Vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku na toto téma.

https://forms­.gle/iH917TvFyS­LBuyZq6

Děkuji za spolupráci a za Váš čas!

Odpovědi
Hlada

Občas používám aplikace velkých obchodníků s připojením WiFi v obchodě, abych se podíval na leták, jestli něco potřebného není ve slevě.
Výraz „proximity marketing“ vidím poprvé. Musel jsem si ho najít. Nevím o nikom, kdo by to u nás nabízel, nemám zkušenost a proto nemohu ani odpovědět na otázky v dotazníku. Hrubě nesnáším, když mi někdo vnucuje nějaký výdaj. Do obchodů s potravinami chodím s předem připraveným seznamem, ostatní kupuji přes internet. Silně pochybuji, že bych si nechal něco vnucovat přes BT.

anonym

Proximity marketing ? to myslíte tu hororovou představu kdy jdu z práce podél obdhodů domů a můj telefon jen tím průchodem nasbírá 150 zpráv se slevovými nabídkami na zboží které je i po slevě 2× dražší než na heurece a o které nemám zájem ? Tak to děkuji nechci. A buďte té dobré vůle vážení tvrdě pracující marketingoví odborníci, a přestaňte nás podobně hororovými fantasmagoriemi zásobovat nedej bože je uvádět do praxe 🙂 Děkuji.

quentos

Jednoduše: ne.
V dotazníku byla uvedena možnost využití smartphonu pro zavolání blízkým za účelem získání informací o produktu/jeho poloze. To občas dělám, ale k tomu by dost dobře stačil i hloupý telefon.
V dotazníku chybí čárka před „který“ (v nadpisu – dost to bije do očí) a před „když“) – u VŠ studenta ostuda.

Drap

Já také ne. Nevidím k tomu žádný rozumný důvod

Mc Merkurion

… jo, máš to tam …

Emefej

Nepoužívám. Nemám smartphone, mám obyčejný stupidphone.

Mc Merkurion

@Hlada: … Tesco, Kaufland, Penny, Lidl, Baumax, OC Chodov a další, řekl bych, že skoro všichni …