Frogman

Používáte raději mýdlo tuhé, nebo tekuté?

Když je k dispozici, používám raději mýdlo tuhé, protože mi více vyhovuje. Lépe se mi s ním manipuluje a rychleji se smývá. Na vůni tolik nelpím.

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně tuhé…
To tekuté vlastně ani není mýdlo, jen se tomu tak říká…
😉

Další odpovědi
marci1

Používám mýdlo tuhé, je zásadité. Tekuté mýdlo je hodně kyselé. 🙂

Zdroj: http://www.ce­lostnimedicina­.cz/obycejna-mydla-podporuji-zdravi.htm

ReHu

Používám obojí, ale raději tekuté.
Pění dříve, snadno se dávkuje, pH neutrální.
Není mýdlo jako mýdlo. Jak tekuté, tak tuhé.

Reezo

Já osobně používám pouze tekuté mýdlo, jelikož mě tuhá mýdla příliš vysušují pokožku a je to pak pro mne nepříjemný pocit.

Emefej

Výhradně tuhé.

arachis

Já jedině tuhé,tekuté mě vysušuje a hlavně mám pocit,že ho snad nikdy nesmyji,ale jednou jsem někde narazila na to,že ze zásobníku vyšla pěna a to bylo super mytí i opláchnutí

briketka10

Používám vždy jen tekuté mýdlo Dove to má neutrální Ph
krásně voní vždy se napění a pokaždé ho smyju jindy si
kupuju mýdla s 5,5 Ph vždy tekutá, ten, kdo říká, že jsou
škodlivá, tak lžou, protože si kupuju i vhodná pro děti a dají
se pořídit i ta s malým Ph i neutrálním a antibakteriální. 😁

ptáč

http://sliacky­.blog.idnes.cz/c/472516­/myjte-se-vodou-necistete-si-zuby.html
Zkouším mýdla vynechávat, způsobují kožní problémy.

Zdroj: http://sliacky­.blog.idnes.cz/c/472516­/myjte-se-vodou-necistete-si-zuby.html

štamgast

Taky používám tuhé.

mosoj

Mazlavé.

Frogman

@arachis: Přesně, taky mám pocit, že jde těžko smýt… :DD

ReHu

Co to máte za mýdlo? Všechny, co mám doma se smývají snadno.

Frogman

Myslel jsem tím, že se oproti klasickému tuhému mýdlu musí déle smývat. :) Ale každé mýdlo je trochu jiné. :DD