wendyX

Používáte při práci na svém (soukromém) PC nějaké cloudové úložiště? Pokud ano, jaké s tím máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Používám disk Google a jsem nadšený, že něco takového existuje. Flashdisk už je pro mě něco jako DVD. Mám to, ale už to asi nikdy nepoužiji.

Další odpovědi
Hlada

Ne. Při ceně něco málo přes korunu za 1GB nevidím žádný důvod svá data svěřovat velkému bratrovi.

Lamalam

Ano, pro ukládání fotek používám Dropbox. Zkušenosti pouze kladné. Je sice trošku dražší, ale jinak jsem naprosto spokojená.

quentos

www.box.com

Zatím si nemůžu stěžovat.

Mc Merkurion

… pro synchronizaci určitých složek a aplikací používám disk Google …
… důležité věci (pro mě) mám stále ještě zálohovány na flešce (a ne vždy jsem připojen k internetu) …
… ani na jedno si nemohu stěžovat …

gecco

Ne, jednak cloud nepotřebuju a druhak nevidím jako účelné umisťovat svá data mimo svou kontrolu…
😉
Nepoužívám takovou datovou kapacitu, abych ji v případě potřeby neodnesl sebou…
😉