mosoj

Používáte prací tablety nebo kapsle ?

Útočí na mně reklama a já nevím proč by měly být prací tablety nebo kapsle účinnější než stejný prací prostředek dávkovaný normální cestou.
Myslím si, že to musí být právě méně účinnější.
Doplňuji:
Hansi já vím že to každý neví, ale je pěkné že se za to nestydíš.

Nejlepší odpověď
anonym

Používám tekuté prací prostředky.

Další odpovědi
Drap

Nepoužívám. Nemyslím, že je to výhodnější. Jde jen o reklamní triky. Zůstávám u klasiky.

pusinka50

Používám prací gel, tak nezůstanou zbytky prášku v prádle a když gel vypere dobře, nevidím důvod to měnit a kupovat si něco 1× dražšího jen proto, že to je v televizi

anonym

Podle nálady. Někdy použiji sypký, jindy tekutý prací prostředek nebo kapsle. Tablety jsem zkoušela už dávno, ale nějak se mi nezalíbily. Mám ráda změnu, tak zkouším ráda novinky i v praní. Stereotyp je nuda.