bolak

Používáte podložku pod myš?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Myš vezmu klidně do ruky, ale mrská sebou a snaží se utéct. Počítačovou myš nemám, neboť nemám ani ten počítač. … Jsem ráda, že jsi se vrátil bolaku, ale třeba jsi ani neodešel.

Další odpovědi
aramah

Ne

Ale jen proto že jsem ji vyhodila a zapomínám koupit novou:(

quentos

Ne

Vod tý doby, co mám voptickou, tak nikoliv

briketka10

Jo

jo jo koupila jsem si novou gelovou po přeinstalaci noťasu, když jsem si kupovala interní disk a na doporučení zde někoho na odpovědí i od lékaře stála jen kilo a je fakt výborná mohu jen doporučit !!
Doplňuji:
a taky po operaci zápěstí žejó :D
to bylo u mě nutný ten gelový hrbolek je přímo pod ním a je to příjemný..

mosoj

Jo

Používám a to od chvíle kdy jsem zjistil že jsem málem prošoupal lamino na pracovní desce stolu. Jiný důvod nemám. Stejně je v těch místech deska pěkně ošoupaná.

Michal Kole

Jo

Doplňuji:
Textilní 🙂 za 20 kč

Na skle by mi laserová myš nejezdila.

alex.agent

Jo

Doplňuji:
Ano, je to pohodlnější a u laserový myši to lépe „snímá“

Sůwa

Jo

Já tu s gelovou podložkou pod zápěstí dokonce už jednu zničila, ale když si představím, že z podobného materiálu mají některé ženy zvětšené poprsí, je mi z toho blivno. 🙂. Jako podložka ale super…

balca

Jo

Ano,dříve jsem nepoužíval a kurzor myši jezdil pomalu(zadrhával jsem),koupil jsem podložku asi za 100Kč a paráda.

led

Jo

pomocou podložky kurzor lepšie drží stopu

anonym

Ne

Monča.R.E.T.

Ne

iceT

Jo

Sice mi chvilku trvalo se s tím naučit,ale už si to bez myši nedovedu představit,dokud jsem myš neměla,mívala jsem ošoupaný prostředníček.

manon

Nevím

Doplňuji:
Ta odpověď tam byla taková opuštěná :)) Pravda je taková, že na jednom počítači ano, na druhém ne :) Jedné myši to dělá dobře a druhé to nesvědčí.

pizlicka

Ne

zavazí mi.mam pocit,ze omezuje pohyb myší po monitoru.im,ze je to pouze pocit.

suaeda

Jo

Doplňuji:
Ač již delší dobu používám optickou myš tak jsem si zvykl používat jako podložku zalaminátovaný papír. Myš reaguje dobře a navíc se nepoškozuje nábytek.

hanulka11

Ne

sevos

Ne

Poklička

Ne

ReHu

Ne

Nejezdím s myší. Mám na myši velkou kouli, kterou otáčím.
Čili podložku nepotřebuju 🙂

martin14

Jo

briketka10

aramah mám tu jednu pěknou pošlu chcéš :)

aramah

briketko to je ale nápad:))

briketka10

tak jo nebo ne, mám velkou obálku s bublinkama :D

aramah

briketko jsi moc hodná ale děkuji :)
Jezdím každý den, tak si ji koupím snad si vzpomenu…