FlAsh_7

Používáte některé asijské metody? Feng shui aj.?

Odpovědi
zjentek

No jistě, jedině asijské. Jiná společnost mi žádné jiné metody, jak smysluplně žít, neukázala, tak čeho jiného se má člověk chytat? To máme jako věřit Evropě a „dělat prachy“ jako smyslů a citu zbavení? A dál? Co potom?

anonym

Samozřejmě, že ne. Ale rozumím tomu, že se lidé v zoufalství uchylují k čemukoliv co příjemně zní … a pokud to není rovnou krásná hudba, mohou to být i všemožné líbivé lži a výmysly.